Autosedačky Cybex

cybex autosedačky

Na začiatku bol nápad. Zakladateľ spoločnosti Martin Pos, otec dvoch detí, chcel vytvoriť výrobky pre dojčatá a deti, ktoré rodičia milujú a skutočne im pomôžu. Chcel však vytvoriť niečo iné a odlišné od konkurencie. Hneď od začiatku sa inovácie a maximálna bezpečnosť stali princípom vývoja každého produktu. Viac ako priemer. Bezpečnosť, kvalitu a nezameniteľný dizajn spojil Cybex  s  funkčnosťou. Vychádza z odborných znalostí popredných európskych inžinierov, rovnako ako medzinárodných dizajnérov. CYBEX sa stal synonymom pre moderné, inovatívne autosedačky pre deti.

Pred ich uvedením na trh všetky autosedačky Cybex absolvujú náročné testy a nárazové skúšky, kde je základná norma ECE iba štartovacou čiarou. Ich bezpečnosť už preverili mnohé nezávislé testovacie organizácie a v nich sa autosedačky Cybex umiestňujú vždy medzi víťaznými autosedačkami.

 

CYBEX Sirona Autumn Gold 2016

Cena:  424,95 € s DPH
najvyššia bezpečnosť
***AKCIA - Odpočítame Vám 5% z ceny ak objednáte dnes*** Revolučná autosedačka kategórie 0-18kg a víťaz testu ADAC 2013. Pozícia proti smeru …
 

Váhové kategórie

0-13 kg

0-18 kg

0-25 kg

0-36 kg

9-18 kg

9-25 kg

9-36 kg

15-36 kg

sedačky s isofix

sedačky bez isofix

Naše značky >>>

cybex_autosedačkyautosedacky_romerautosedacky_careteroautosedačky_britax

Najnovšie >>>

recaro_autosedackyautosedacky_storchenmuhleconcord

 


Partneri webu