O našej firme

4.11.2005 sa začala existencia našej firmy. Založili ju 2 ľudia na konci štúdia na vysokej škole v Nitre so zámerom podnikania vo svete internetu. Začali sme v oblasti internetovej reklamy a v tom čase boli v plienkach mnohé veľké internetové projekty v oblasti reklamy, ktoré dnes dobre poznáme. Tieto znalosti sme sa rozhodli využiť pre vlastné podnikanie v oblasti auto moto a presne v tomto bode sa začala reálne písať naša história. Dnes je nás 7 a robíme to naplno.

Centrumkolies.sk

centrumkolies_disky

Centrumkolies.sk ( v začiatkoch troška krkolomný názov Wheels4you.sk ) sme začali budovať doslova z obývačky. Zdroje sme nemali prakticky žiadne, nápady však boli. Chceli sme priniesť ľuďom kvalitné značky diskov za super ceny a boli sme pri veľkých zmenách na trhu. Oslovili sme priamo veľké značky a priniesli sme na Slovensko veľkývýber diskov. Pre nás je však nemenej dôležitá aj spolupráca s importérmi kvalitných značiek na Slovensku - počas rokov existencie sme si vybudovali nadštandardé vzťahy s dodávateľmi a spoločne realizujeme mnohé projekty. Dnes máme už vlastný najmodernejšie vybavený pneuservis zastrešený sieťou PREMIO ( tvorcom je Goodyear Dunlop ), logistiku realizujeme v profesionálnom logistickom centre v Senci a pridávame stále nové nápady - krok po kroku zlepšujeme ceny a dostupnosť pneumatík renomovaných značiek a rozširujeme ponuku autodoplnkov. Môžete nás navštíviť v Nitre v našej predajni a pozrieť si disky naživo.

Pneumatiky24.sk

pneumatiy24_pneumatiky

Pneumatiky24.sk začali písať svoju históriu v roku 2011. Ako každému projektu aj tomuto sme dali vlastnú a jedinečnú tvár. Kto by nechcel pneumatiku v 18" rozmere za 60€ s DPH? Samozrejme je to aj o kompromise. Tento náš nový obchod je špecializovaný na lacné a dovozové značky pneumatík, kde je jediným meradlom najnižšia možná cena. 24 hodíin denne aktualizovaná ponuka, extrémne lákavé ceny vo veľkých rozmeroch. Značky ako Nankang, Infinity, WestLake budú vždy cenovou bombou.

Logistika pneumatík napojená na najväčšie sklady v Európe zabezpečí rýchlo a spoľahlivo aj neštandardné rozmery pneumatík.

Autosedacky24.sk

autosedacky24

Najmladším projektom sú Autosedacky24.sk. Rozhodne nie však s princípom "pokus - omyl". Aj tento obchod robíme naplno - od dizajnu, cez ponúkané značky, až po poradenstvo. Detské autosedačky si rozhodne zaslúžia svoj vlastný priestor s veľkou ponukou a milým dizajnom. V ponuke máme značky od ekonomických až po špičkové sedačky BeSafe a Romer, ktoré pravidelne okupujú prvé priečky testov bezpečnosti. Nový tovar, stabilné zázemie - to je náš nový projekt.

Disky24.sk

disky24

Disky24.sk je stránka venovaná značke diskov Autec. Nemecká kvalita, krásny dizajn, skvelé ceny a samozrejme aj kompletná certifikácia TUV - to sa doslova predáva samé :). Táto značka si rozhodne zaslúži väčší pristor na prezentáciu a stránka disky24.sk je presne pre tento účel vytvorená.

 

 

A čo dalej?

Neustále budeme zlepšovať naše súčasné projekty a samozrejme pracujeme aj na nových. Presne v zmysle hesla "pre konkurenciu kynedril zdarma" budeme vždy realizovať projekty naplno a prinášať ľuďom tovar za výhodné ceny so zárukou bezpeného nákupu. Nové projekty prezradíme, až keď budú naplno hotové :).

Váhové kategórie

0-13 kg

0-18 kg

0-25 kg

0-36 kg

9-18 kg

9-25 kg

9-36 kg

15-36 kg

sedačky s isofix

sedačky bez isofix

Naše značky >>>

cybex_autosedačkyautosedacky_romerautosedacky_careteroautosedačky_britax

Najnovšie >>>

recaro_autosedackyautosedacky_storchenmuhleconcord

 


Partneri webu