Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

CentrumKolies, s.r.o.
Novozámocká 136
94905 Nitra
tel: 037 / 3810711
napíšte nám
Telefonický poradca: 037/3810711
Po - Pia 9.30 - 12.00 / 12.40 - 14.00

NOVINKY

arr3Nový sortiment v ponukePridali sme užitočné novinky, ktoré spríjemnia cestovanie! Cestovné postieľky Podsedáky Doplnky k...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 227,15 EUR

08. 06. 2021

Ako na správne vrátenie autosedačky?

Ak ste sa rozhodli vrátiť autosedačku a nemáte záujem o iný model z našej ponuky, dbajte na pár jednoduchých pravidiel.

Povinnosti predávajúceho a povinnosti kupujúceho upravuje zákon 102/2014 . Prvým krokom teda bude zaslať nám informáciu o odstúpení od kúpnej zmluvy spolu s čísom účtu ( môžete použiť Odstúpenie od kúpnej zmluvy )

Následne nám tovar zašlite ľubovoľným spôsobom dopravy na našu adresu:

CentrumKolies s.r.o.

Novozámocká 136

94905 Nitra

Pri balení sedačky doporučíme použiť rovnaký spôsob balenia, v akom Vám sedačka prišla. Použite aj všetky súčasti balenia ( napríklad kartónové alebo penové fixátory ). Väčšina sedačiek Vám príde okrem vonkajšieho obalu aj v obale vnútornom ( väčšinou je to plastové vrece ). Takýto vnúroný obal má za úlohu chrániť plastové časti sedačky pred poškriabaním kartónom. Je teda veľmi dôležité, aby ste sedačku zabalili aj do vnútorného obalu.

Odstúpením od kúpnej zmluvy na seba v zmysle zákona 102/2014 preberáte zodpovednosť za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru.

Pri príjme sedačku vždy riadne a dôsledne kontrolujeme v prítomnosti dopravcu alebo osoby, ktorá tovar doručila. V prípade zisteného poškodenia spíšeme záznam o škode. Je dôležité si uvedomiť, že nevstupujeme do vzťahu medzi prepravcom a odosielateľom. Je teda dôležité tovar riadne a bezpečne zabaliť a venovať pozornosť prepravným a reklamačným podmienkam prepravcu, ktorého ste si vybrali.