Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Nový sortiment v ponukePridali sme užitočné novinky, ktoré spríjemnia cestovanie! Cestovné postieľky Podsedáky Doplnky k...

PORADÍME

Správne a bezpečné vozenie dieťaťa nie je iba o kvalitnej autosedačke. Tá je samozrejme základ bezpečnosti, ale nemenej dôležité je dodržiavať aj zásady bezpečnej montáže, použitia a vhodnosti pre každé dieťa. U nás sa snažíme zákazníkom v prvom rade zodpovedne poradiť, preto sme na tomto mieste zhrnuli najdôležitejšie zásady pre použitie detských autosedačiek, ktoré sme rozdelili do článkov a budeme ich pravidelne dopĺňať.

 

Ako otočiť pásy na autosedačke?

19. 08. 2021

Pásy sú niekedy nezbedné, a za výdatnej pomoci detí sa Vám môže stať že máte na autosedačke pokrútený a otočený pás. Okrem pracného narovnávania pásu máme aj jednoduché riešenie - pri 5 bodových pásoch stačí jednoducho otočiť sponu. Viac vo videu.

celý článok

Čo je to vlastne isofix?

29. 06. 2021

V tomto článku nebudeme rozoberať technické riešenie isofixu, to je už notoricky známe. Skôr poukážeme na to, že isofix a uchytenie pásmi je z hľadiska bezpečnosti rovnocenné riešenie a tie najlepšie sedačky sveta ( viď testované Plus Testom vo Švédsku ) sú práve sedačky bez isofixu.

celý článok

Akú farbu autosedačky? A ťahá čierny poťah slnko?

09. 06. 2021

Častou dilemou pre zákazníkov je, či čierna alebo sivá sedačka v aute nebude príliš horúca. Čierna predsa akosi "ťahá" slnko, to vieme z módy a v pekelnom teple ktoré je cez leto akosi samozrejmosť sa radšej do čiernej neobliekame. V aute však je úplne jedno aký poťah zvolíte.

celý článok

Čo je to vlastne norma i.size?

09. 06. 2021

Nový zákon a povinnosť alebo je to všetko inak? V poslednej dobe "straší" rodičov fáma, že je v platnosti nový zákon, podľa ktorého musia byť deti do 15 mesiacov prepravované iba v protismere jazdy a sedačky musia byť s isofixom. Nie je to však pravda.

celý článok

Ako na správne vrátenie autosedačky?

08. 06. 2021

Ak ste sa rozhodli vrátiť autosedačku a nemáte záujem o iný model z našej ponuky, dbajte na pár jednoduchých pravidiel. A všetko pôjde ako "po masle".

celý článok